צוות רפואי

פרופ' אור קיזרמן  
 

פרופ' אור קיזרמן  

מנהל רפואי ברשת Care Laser

אני מאמין שהיכולת לרפא ראייתו של אדם, הינה שליחות קדושה למענה יש לפעול ללא לאות לאות במקצוענות, בבטיחות ובאחריות, במטרה להשיג תוצאה מצוינת ולתת למטופל את התועלת המרבית מהטיפול

פרופ' קיזרמן סיים בהצטיינות את ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית הדסה בירושלים ב-1992, התמחה ברפואת עיניים בבית-חולים הדסה בירושלים (סיים בהצטיינות) והשלים התמחות-על בתחום ניתוחי הקרנית והלייזר באוניברסיטת טורונטו בקנדה. בין תפקידיו של פרופ' קיזרמן, אפשר למנות את מנהל שרות אולטראסאונד-עיניים בבית חולים הדסה ירושלים, מנהל שירות הקרנית ועין יבשה וסגן מנהל מחלקת עיניים בבית החולים ברזילי. פרופ' קיזרמן הינו פרופ' חבר לרפואת עיניים באוניברסיטת בן-גוריון. עד כה פרסם למעלה מ- 100 מאמרים מקצועיים בספרות העולמית. בנוסף, הוא מנהל את מדור-עיניים ברשת רפואה, שם הוא מפרסם מאמרים וחידושים שוטפים בתחום רפואת העיניים. כבעל ניסיון ניתוחי רב, פרופ' קיזרמן מבצע, ואף פיתח, שיטות חדשות לניתוחי עיניים מתקדמים ביותר בתחום הקטרקט (עם עדשות מתקדמות), פטריגיום והשתלת קרנית שכבתית חדישה.
פרופ' קיזרמן הינו בעל תואר שני באופטלמולוגיה מאוניברסיטת תל- אביב (סיים בהצטיינות יתרה), תואר שני בנוירוביולוגיה מהאוניברסיטה העברית ובעל תואר מוסמך בניהול מערכות בריאות (MPA) מאוניברסיטת קלרק בארה"ב. במהלך הקריירה זכה פרופ' קיזרמן בפרסי הצטיינות רבים, כולל פרסי דיקן ורקטור מהאוניברסיטה העברית, פרסי מרצה מצטיין ופרס על הישג חיים מהאקדמיה האמריקאית לרפואת עיניים (AAO).

ד"ר יובל דומניץ  
 

ד"ר יובל דומניץ  

מנהל רפואי סניפים תל אביב, נתניה,פ"ת וטבריה

אני מאמין כי הדרך להצלחת הטיפול להסרת משקפיים עוברת דרך המנתח, נסיונו והידע שלו, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובחירת המועמד המתאים

ד"ר דומניץ הוא בוגר ביה"ס לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב ומומחה לרפואת עיניים, למחלות קרנית וניתוחי לייזר לתיקון ראייה. בעל ניסיון של אלפי ניתוחי לייזר לתיקון ראייה.
בנוסף, השלים התמחויות בתחום ניתוחי לייזר ב- Eye Institute, בסידני אוסטרליה, בהנחייתו של Dr. Michael Lawless מגדולי המנתחים בתחום Buzzard Eye-Institute, ובלאס וגאס, בהנחייתו של Dr. Kurt Buzzard מטובי המנתחים בארה"ב.

במהלך הקריירה כתב ד"ר ,דומניץ 12 מאמרים רפואיים שזכו לפרסום בטובי המגזינים הרפואיים בעולם והציג מאמרים והרצאות בכנסים חשובים בקרב קהילת הרופאים הבינ"ל.

באוקטובר 2002 כתב מאמר שנבחר כמאמר השנה בעולם בתחום ניתוחי הורדת משקפיים בלייזר וקיבל את הפרס היוקרתי הבינלאומי Troutman Award, בטקס חגיגי ומפואר באורלנדו, פלורידה. ד"ר דומניץ הינו הרופא הישראלי הראשון לו הוענק פרס זה. עסק בין השאר בהדרכת מנתחי עיניים בגרמניה ובהולנד.

דר' מרק ויסוקובסקי  
 

דר' מרק ויסוקובסקי  

מנהל רפואי סניפים תל-אביב, אשדוד וראשל"צ
“אני מאמין במיומנות רפואית ברמה הגבוהה ביותר. בעזרת טכניקה מושלמת, מכשור מתקדם וניסיון שנרכש לאחר אלפי ניתוחים מוצלחים ביניהם גם כאלה שנעשו על בני משפחתי, אני מתחייב לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולשפר את איכות חייכם".
ד"ר מרק ויסוקובסקי הוא מומחה בעל ניסיון רב במחלות עיניים ובניתוחי לייזר לתיקון ראייה ומנתח מומחה בניתוחים תוך עיניים כקטרקט (בשיטת פקואמולסיפיקציה).
ד"ר ויסוקובסקי החל לעסוק ברפואת עיניים בשנת 1988 בסנט פטרבורג, במרכז הראשון לתיקון ראייה ע"י לייזר ע"ש פרופ’ פיודורוב, שם בוצעו לראשונה ניתוחי רפרקציה לתיקון ראייה.
ב-1996 השלים התמחות ברפואת עיניים בבי"ח ברזילי, עבד בבתי החולים איכילוב ומאיר כרופא במחלקות העיניים ועד לאחרונה שימש כרופא בכיר במחלקה.
כיום ד"ר ויסוקובסקי מבצע ניתוחי קטרקט וניתוחי אוקולופלסטיקה בקופ"ח מאוחדת, כללית ומכבי ובבית החולים עין טל בתל אביב.
במסגרת שירותו הצבאי, שימש כרב סרן במילואים בתפקיד קצין רפואה חטיבתי.
ד"ר ויסוקובסקי נולד ב-1965, הוא נשוי + 3 ומתגורר ביהוד.
דר' דוד בן ניסן  
 

דר' דוד בן ניסן  

מנהל רפואי סניפים נתניה ותל-אביב

"אני מאמין שמטרתו העיקרית של הרופא להעביר למטופל את הידע שנצבר לאורך שנים רבות תוך שימוש בקדמת הטכנולוגיה הקיימת ובכך לשפר את איכות חייו של המטופל"

בעל תואר מומחה מקצועי מוסמך (Master) ברפואת עיניים מטעם ביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב, בה הוא סיים גם את לימודיו האקדמאיים ברפואה. את התמחותו ביצע במרכז הרפואי רבין, קמפוס גולדה, בפתח תקווה. בעל רישיון ישראלי לעיסוק ברפואה החל משנת 1983 ומאז, הוא צבר ניסיון רב בביצוע אלפי ניתוחים להסרת משקפיים בלייזר, במגוון השיטות הקיימות כיום בשוק ובהן; Lasik, P.R.K ,Lasek ועוד. ד"ר בן ניסן עבד כמנתח בכיר במכון 'אסותא אופטיק', בבית החולים 'אסותא' בתל אביב ורופא עיניים בכיר בשירותי בריאות קופת חולים 'כללית' מחוז דן-פתח תקווה. כמו כן, הוא משמש כרופא יועץ של המוסד לביטוח לאומי למתן חוות דעת לנכויות ויכולת תפקודית. הכשרה מקצועית והשתלמויות ד"ר בן ניסן השתתף בעשרות השתלמויות בכירות אצל מומחים בעלי מוניטין, מהמובילים בעולם, בתחום ניתוחי הלייזר להסרת משקפיים. כמו כן, השתתף בקורסים שונים בארץ ובעולם במסגרת הכנסים של האיגוד האמריקאי (ASCR) והאירופאי (ESCRS) לניתוחי 'קטרקט' ו-'תשבורת העין'.

דר' יולי סוחודרב  
 

דר' יולי סוחודרב  

מנהל רפואי סניף באר שבע
“אני מאמין בשילוב של הטכנולוגיה שלנו, המקצועיות הרפואית והמיחשובית והיחס האישי לכל מטופל. כל אלו הם המפתח להצלחתי כרופא ולהצלחת רשת מכוני care vision".
ד"ר יולי סוחודרב הוא בוגר האוניברסיטה היוקרתית לרפואה ב- Sankt-Peterburg בבריה"מ וסיים התמחות ברפואת עיניים בבית החולים סורוקה בבאר שבע.
הוא מומחה לרפואת עיניים, לניתוחי רפרקציה, הסרת משקפיים ולמחלות עיניים לילדים ומשמש כמנהל רפואי של סניף care בבאר שבע משנת 2002.
כבר בשנת 1985 עבד וניתח ד"ר סוחודרב ניתוחי רפרקציה במרכז המוביל לרפואת עיניים של פרופ’ פיודורב, המרכז הראשון מסוגו בעולם שהחל לבצע ניתוחים להסרת משקפיים וכיום הוא בעל ניסיון של אלפי ניתוחי הסרת משקפיים ותיקוני ראייה בלייזר.
קורסים מקצועיים
דיפלומה של המועצה הבין לאומית לרפואת עיניים
2001 קורס להסרת משקפיים בשיטת LASIK
2004 קורס לניתוחי קטרקט בצ’נאי, הודו Chenay, India
2004 קורס להשתלת עדשה תוך עינית בגרונינגן, הולנד Groningen, Holland
2005 קורס להשתלת עדשה תוך עינית ברומא, איטליה Rome, Italy
מאמרים שפורסמו
“טכניקות אבחון עין דומיננטית", מגזין לרפואת עיניים, 1987
“סיבות לכיב קרניתי בישראל", כנס בין לאומי, ירושלים, 1996
דר' ג'ריס בלוט  
 

דר' ג'ריס בלוט  

מנהל רפואי סניף קריון

בוגר בי"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית , הדסה, ירושלים. מומחה ברפואת עיניים, תת התמחות במחלות קרנית ובניתוחי קטרקט והסרת משקפיים בלייזר

סיים התמחות ברפואת עיניים בשנת 1999 במחלקת העיניים של בית החולים בנהריה.
ד"ר בלוט ג'ריס נמנה עם צוות המנתחים הבכירים והמובילים בתחום הקרנית, קטרקט והמקטע הקדמי במחלקת עיניים בבי"ח נהריה וכן נמנה על צוות רפואת העיניים הבכיר של קופות חולים כללית ולאומית באזור הצפון .

לד"ר בלוט ניסיון של אלפי ניתוחים תוך עיניים הדורשים מוטוריקה עדינה ביותר תוך שימוש באמצעים מיקרו כירורגים מתקדמים.

כתב עבודת מחקר מקיפה בנושא השתלת קרנית אשר זכתה לפרסום בעיתונות הבינלאומית לרפואת עיניים .
חבר באיגוד רופאי העיניים הישראלי, משתתף בכנסים בארץ ובחו"ל ובהשתלמויות בתחום רפואת העיניים ורפרקציה.
בשנת 2012 השתתף בכנס הבינלאומי בשוויץ בתחום ניתוחי הרפרקציה וצילוב קרנית (Cross Linking).

דר' ניר סורקין  
 

דר' ניר סורקין  

מנהל רפואי סניף רעננה

"היכולת שלנו להעניק למטופל טיפול טכנולוגי מתקדם, מדויק ובטוח, שמשפר רבות את חייו, מקנה לי סיפוק עצום. חשוב לי מאוד להבין את צרכיו האישיים של כל מטופל כדי להגיע לתוצאות הטובות והמתאימות לו ביותר" 

מומחה לרפואת עיניים ובעל רישיון לעסוק ברפואה החל משנת 2006. בוגר בית הספר לרפואה על שם 'רפפורט' בטכניון והתמחה ברפואת עיניים במרכז הרפואי ע"ש 'סוראסקי – איכילוב' בת"א. את בחינות ההתמחות סיים בהצטיינות. במסגרת תפקידו כרופא בחיל הרפואה בצה"ל ביצע מספר תפקידים פיקודיים, ביניהם רופא גדוד 101 של חטיבת הצנחנים.
דר' סורקין הינו חבר בהסתדרות הרופאים בישראל, באיגוד רופאי העיניים ובאיגוד האמריקאי לניתוחי קטרקט ותיקוני ראייה (ASCRS). כמו כן, השתתף במגוון כנסים בינלאומיים ברפואת עיניים, בהם גם הציג את מחקריו. פרסם שבעה מאמרים בספרות הבינלאומית, כולל כתבי העת:

Graefe's Archive for Clinical and Experimental Ophthalmology
Cornea – The Journal of Cornea and External Disease
Ophthalmologica – The European Retinal Journal Case Reports in Ophthalmology
Retinal Cases and Brief Reports